woman wearing black bra and white tank top raising both hands on top

Diox: Můj osobní příběh o hledání sebe sama v záplavě povinností

Bylo to jedno z těch rán, kdy jsem se cítila unavená ještě předtím, než jsem otevřela oči. Stále více jsem měla pocit, že se ztrácím v každodenní rutině plné práce, péče o děti a domácnost. Jako žena ve středním věku jsem často přemýšlela o přirozeném hubnutí a kde se ztratila ta mladá, energická dívka, kterou jsem kdysi byla.

O dietě a cvičení jsem přemýšlela často, ale s náročným životním stylem to bylo složité. Pak jsem narazila na Diox čaj na hubnutí. Představoval se mi jako něco jednoduchého, přírodního, co mě může podpořit na mé cestě za štíhlou postavou. Překvapilo mě, jak dobře chutná a jak snadno zvyšuje můj metabolismus.

S každým dalším šálkem jsem si začala všímat, že mám více energie a méně chuti k jídlu. Diox pro mě byl jakýmsi detoxikačním čajem. Když mé kamarádky komentovaly, jak vypadám spokojeněji, byla jsem nadšená sdílet s nimi svůj „tajný recept“.

Když jsem jim o Dioxu vyprávěla, několik z nich se rozhodlo ho vyzkoušet. A jejich zpětná vazba byla podobně pozitivní jako má. V té chvíli jsem začala přemýšlet, že bych mohla udělat něco více. Možná bych mohla začít podnikat, rozšířit slovo a přinést tento Diox čaj pro detoxikaci do života více ženám v mé komunitě.

Teď, když se na svou cestu podívám zpět, vidím, že to nebyl jen čaj. Byl to krok ke změně a k nalezení sebe sama. A teď, když začínám s podnikáním a prodáváním Dioxu v České republice, doufám, že mohu inspirovat a podpořit další na podobné cestě.

Proto Vás tímto vítam na svém skromném blogu a e-shopu.
Lenka

2 názory na “Diox: Můj osobní příběh o hledání sebe sama v záplavě povinností”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *